نحوه خرید از هزارنقش

نحوه خرید از هزارنقش

فروشگاه اینترنتی هزارنقش عرضه کننده تمام محصولات خانگی اعم از: کالای بزرگ آشپزخانه، لوازم آشپزی، سرو و پذیرایی، محصولات صوتی و تصویری، کالای دیجیتال، مبلمان و فرش، کالای خواب و ... می باشد .

تمام کالا های عرضه شده در فروشگاه اینترنتی هزارنقش اصل بوده و مشتریان می توانند هر کالایی را به صورت نقدی یا اقساط خریداری نمایند.

پس از ثبت نهایی سفارش و پرداخت هزینه کالا یا پیش پرداخت، سفارش شما در مرحلۀ پردازش و ارسال قرار می گیرد. بدیهی است همۀ سفارشات پس از ثبت نهایی در اسرع وقت برای مشتریان ارسال خواهند شد.

 

کاربران به دو صورت می توانند از طریق سایت کالای مورد نظر خود را خریداری نمایند:

 

  • خرید نقدی از فروشگاه اینترنتی هزارنقش

کاربران می توانند پس از ثبت نام در سایت و ورود با حساب کاربری اختصاصی خود کالا یا کالاهای مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایند؛ برای تکمیل فرآیند خرید و نهایی شدن ثبت سفارش روی دکمۀ پرداخت کلیک کرده و از طریق درگاه اینترنتی بانک های ذکر شده در سایت، هزینۀ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

 

  • خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی هزارنقش

خرید قسطی از طریق سایت فروشگاه هزارنقش پس از انجام اعتبارسنجی مشتریان امکان پذیر است؛ لازم به ذکر است فروشگاه هزارنقش با تعداد زیادی از ادارات و سازمان های مختلف، قرارداد همکاری دارد؛ پرسنل ارگان های طرف قرارداد با فروشگاه هزارنقش، پس از انجام اعتبارسنجی میتوانند هر کالایی که نیاز دارند به صورت اقساط خریداری نمایند.

لیست ارگان ها و ادارات طرف قرارداد با هزارنقش در سایت درج شده است همچنین کاربران می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوۀ اعتبار سنجی و شرایط خرید اقساطی به صفحۀ شرایط خرید اقساطی از فروشگاه اینترنتی هزارنقش مراجعه نمایند.

 

خرید اقساطی کالا از هزارنقش ویژه مراجعه حضوری

پرسنل ارگان های طرف قرارداد با فروشگاه هزارنقش هنگام مراجعه ، لازم است معرفی نامه ارگان و کارت ملی را به همراه داشته باشند.لازم به ذکر است که سقف اقساط به صورت 24 ماهه است و برای کالاهای داخلی (کالاهایی که در شعبه های هزارنقش به فروش می رسند مبلغ 2.5 درصد و کالاهای دیجیتال و بیرونی(که در فروشگاههای طرف قراداد ارائه می شوند) مبلغ 3 درصد می باشد.


توجه : مبلغ مجاز سقف اقساط در معرفی نامه از طرف آن اداره تعیین می شود و پرداخت اقساط به صورت کسر از حقوق است.
همچنین خرید کالا تا مبلغ 300.000.000 ریال بدون پیش پرداخت می باشد و در صورت افزایش مبلغ خرید کالا بیش از مبلغ مذکور 30درصد مابه التفاوت به عنوان پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

 

مشکلات احتمالی پرداخت اینترنتی

سیستم پرداخت اینترنتی توسط بانک های عامل به گونه ای طراحی شده است که هم ایمن باشد و هم ساده و کمترین نیاز به راهنمایی را برای خریدار ایجاد نماید. اما با این وجود برخی اوقات ممکن است مسائلی در هنگام خرید اینترنتی به وقوع بپیوندد.

به طور مثال ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود.

معمولاً بدترین حالتی که ممکن است به وقوع بپیوندد این است که پول از حساب شما کسر شود، ولی به حساب فروشنده واریز نشود. اما نگران نباشید. در این حالت معمولاً پول شما در حساب های حد واسط بانک است و نهایتاً رفع مغایرت توسط بانک عامل انحام خواهد شد اگر تا ۴۸ ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با پشتیبانی سایت فروشنده و یا بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی سفارش شما خواهد بود و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل اماده سازی و ارسال می شود.