ضمانت و بازگشت کالا

ضمانت و بازگشت کالا

مشتریان گرامی فروشگاه هزارنقش می توانند باتوجه به شرایط مرجوعی کالا، پس از انجام هماهنگی های لازم با کارشناسان خدمات پس از فروش هزارنقش نسبت به مرجوع کردن سفارش خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است به درخواست های مرجوعی که پس از نصب محصول ثبت شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

شما می‌توانید ظرف مدت 1 الی 3 روز کاری پس از دریافت کالا، نسبت به تعویض و یا بازگشت محصول اقدام کنید. دقت داشته باشید فقط طبق ضوابط و شرایط ذکر شده در این صفحه امکان دریافت وجه کالا و یا خرید کالای دیگر(تعویض) برای شما وجود دارد.

 

جهت جلوگیری از هر گونه خطای احتمالی لطفاً قوانین مرجوع نمودن کالا و محصولات فروشگاه هزارنقش را با دقت مطالعه نمایید؛ زیرا در صورت مغایرت با هر یک از موارد زیر امکان مرجوع نمودن کالا وجود ندارد و فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال چنین سفارشاتی نخواهد داشت:

  • محصولات باید در بسته بندی اصلی و دارای برچسب بازگشت داده شوند.
  • محصولات باید در شکل اولیه و بدون وجود هیچ گونه خراش و آسیب بازگردانده شوند.
  • محصولات شامل تخفیف غیرقابل بازگشت بوده و در زمره محصولات فروش قطعی قرار دارند.
  • کالاهای شرکتی موجود در فروشگاه اینترنتی هزارنقش به صورت پلمپ به فروش می رسند و مسئولیت هرگونه خرابی و نقص در کالا برعهده واحد خدمات پس از فروش شرکت صاحب برند می باشد و فروشگاه اینترنتی هزارنقش در این زمینه مسئولیتی به عهده ندارد.

 

در صورت انصراف از خرید در شرایطی که بسته بندی کالا باز نشده باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار می‌تواند آن را ظرف مدت 1 الی 3 روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس فروشگاه هزارنقش عودت داده و وجه آن‌ را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید. ضمنا هزینه عودت کالا به هزارنقش در صورت انصراف خریدار از خرید ، بر عهده خریدار می‌باشد.

 

در صورت انصراف از خرید، برای عودت کالا خریدار موظف است کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس فروشگاه هزارنقش ارسال نماید؛ در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل در صورتی که کالا بیمه نشده باشد و به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن برعهده خریدار است.

آدرس:خوزستان، اهواز، خیابان ادهم، بین نادری و کافی، پلاک 448

چنانچه به هر دلیل سفارش مشتری که پرداخت و قطعی شده است لغو شود، هزارنقش 48 ساعت کاری مهلت دارد تا وجه مربوطه را عودت دهد. امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن، کالا خریداری شده است وجود دارد و هزارنقش از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است (ارائه شماره شبا از سوی کاربر برای عودت وجه الزامی است).

 

پیش از ارسال کالا، حتما با بخش پشتیبانی هزارنقش هماهنگی‌های لازم را انجام داده و به هیچ وجه هیچ کالایی را بدون هماهنگی قبلی به هزارنقش ارسال نفرمایید.

جهت تماس با بخش پشتیبانی و یا هماهنگی جهت بازگرداندن کالا می‌توانید در روزهای کاری با شماره 91001414-061 (شنبه تا پنجشنبه 9 الی13 - 18 الی 21) تماس بگیرید.