رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش

فروشگاه هزارنقش سفارش‌ها را به تمام نقاط کشورارسال می‌کند، ارسال سفارشات در محدوده اهواز از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستان ها به واسطه تیپاکس و باربری چاپار انجام می شود.

 

پس از ثبت سفارش پیامک اطلاع رسانی برای خریدار ارسال خواهد شد که شماره سفارش جهت پیگیری در آن ذکر شده است. سپس تا 48 ساعت سفارش بسته بندی گردیده و آماده ی تحویل به پست می‌شود (سفارشات در روزهای ۵شنبه و تعطیل ارسال نمیگردند). 

پس از تحویل مرسوله به شرکت های کالارسان، کد رهگیری مرسوله برای خریدار ارسال خواهد شد (فقط در صورت باز بودن پیامک های تبلیغاتی سیم کارت)

 

شرایط ارسال:

 

روزهای کاری معمول: روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 9:00 الی 16:00 مشمول یک روز کاری است و سفارش‌های ثبت شده در این روزها و در این بازه  حداکثر تا 24 ساعت ارسال می شود و کد رهگیری یا شماره بارنامه برای شما ارسال می گردد.

روزهای تعطیل و نیمه وقت کاری: روزهای پنج شنبه سفارش‌های ثبت شده تا  12 ظهر مشمول ارسال 48 ساعته می‌شود و بعد از این ساعت شرایط ارسال در روزهای تعطیل برای ارسال محصول در نظر گرفته می‌شود. 

شرایط ارسال در روزهای تعطیل: سفارش‌هایی که در روز های پنج شنبه بعد از ساعت 12 ثبت شود و یا در روزهای تعطیل به ثبت رسیده باشد، در اولین روز کاری بعد از تعطیلی برای شما ارسال می‌شود و مشمول طی زمان یک روز کاری خواهد بود.

 

زمان پردازش کالا:

 زمان مورد نیاز برای آماده سازی کالای خریداری شده توسط تیم هزارنقش (تاییدیه مالی، صدور فاکتور، صدور برگ خروج از انبار، تست و عیب یابی، بسته بندی مناسب، آماده سازی جهت ارسال) می باشد و با زمان تحویل کالا به مشتری متفاوت است.

 

محاسبه هزینه ارسال :

هزینه ارسال بسته با تیپاکس با توجه به ابعاد، وزن ، مسافت، ارزش عنوان شده کالا ارسالی و بسته‌بندی (درصورت نیاز) قابل محاسبه است. شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در لینک زیل، از هزینه ارسال بسته مطلع شده و سپس نسبت به ارسال بسته خود اقدام کنید. 
محاسبه هزینه ارسال از طریق تیپاکس


هزینه ارسال بسته با چاپار با توجه به وزن ، مسافت، ارزش عنوان شده کالا ارسالی قابل محاسبه است. شما می‌توانید با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در لینک زیل، از هزینه ارسال بسته مطلع شده و سپس نسبت به ارسال بسته خود اقدام کنید. 

محاسبه هزینه ارسال از طریق باربری چاپار 

 

زمان تحویل سفارش:

زمان تحویل سفارش به مشتری بر اساس شهر مقصد، نوع ارسال و نوع شرکت ارسال کننده متفاوت است. 
ارسال و تحوبل سفارشات اهواز به صورت روزانه و از طریق پیک موتوری مجموعه هزارنقش انجام می شود.

 

ارسال و تحویل برای شهرستان ها با توجه به فاصله مقصد، ظرف مدت 3 تا 7 روزکاری (طبق گفته های مسئولان مرکز مبادلات پست) متغیر است. زمان ارسال کالا به دیگر شهرها از طریق تیپاکس، چاپار به همراه بیمه نامه باربری متفاوت می باشد.

 

نکته : در زمان های ویژه همانند روز های نزدیک به اعیاد، روزهای تعطیل، روزهای بارانی یا برفی، ماه های شلوغ مانند اسفند ماه، زمان ارسال کالا بر اساس روش و محل دریافت متفاوت خواهد بود و ممکن است ارسال ها با تاخیر صورت پذیرد.

 

نکات قابل توجه در هنگام تحویل کالا :

 

1 – به مشتریان عزیز اکیداً توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضاء رسید تحویل کالا، حتما مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

2 – مشتریان باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر و یا کارت ملی به همراه داشته باشند.

3-در زمان تحویل بسته حتما برگ سفارش کالا که ضمیمه محموله پستی می‌باشد را با محتویات داخل بسته بندی مطابقت و کنترل نمایید ودرصورت داشتن هرگونه مغایرت بخشی از سفارش با فاکتور ثبتی از تحویل گرفتن بسته پستی خودداری نمایید. بدیهی است امضاء و تائید شما به منزله دریافت کالا به صورت کامل تلقی می‌گردد و پس از آن وب سایت هزارنقش هیچ‌گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت ضمنا توجه فرمایید بسته پستی ارسالی نباید مخدوش باشد.

 

پس از بررسی کالای مرجوعی توسط بخش فنی، اگر کالا از نظر عملکرد دچار اختلال اساسی باشد، کالای جدید برای مشتری ارسال میشود و در صورتی که نقص گزارش شده اساسی نباشد؛ با برطرف کردن نقص مذکور، کالا برای مشتری ارسال میشود.

توجه داشته باشید در صورتی که مشتری بدون هماهنگی کالا را مرجوع کند؛ یا اینکه کالای بازگردانده شده بدون مشکل و سالم باشد؛ هزینه ی ارسال رفت و برگشت، بر عهده ی مشتری خواهد بود. مطالعه شرایط ضمانت و بازگشت کالا