نحوه پرداخت اقساط

نحوه پرداخت اقساط

پرداخت اقساط کالای خریداری شده می تواند توسط پرسنل ارگان به صورت مستقیم از طریق سامانه پرداخت اقساط هزارنقش یا توسط ارگان ذیربط به صورت کسر از حقوق انجام گردد. با توجه به قرارداد منعقد شده مابین ارگان ها و مجموعه هزارنقش شرایط و نحوه پرداخت اقساط به پرسنل ابلاغ می گردد. 

 

در هزارنقش امکان پرداخت اقساط به دو صورت امکان پذیر می باشد:

 

1. پرداخت توسط ارگانها

با توجه به قرارداد منعقد شده مابین ارگان موردنظر و مجموعه هزارنقش، اقساط کارکنان توسط ارگان ذیربط از حقوقشان کسر خواهد شد؛ به طور کلی پرداخت اقساط پرسنل بعضی از ارگانهای طرف قرارداد برعهده ارگان مربوطه می باشد و نیازی به اقدام پرداخت شخصی نمی باشد. (این امر طبق قرارداد برای ارگان های مختلف، متفاوت است و برای اطلاعات بیشتر به واحد مربوطه ارگان مورد نظر خود مراجعه نمایید.)

 

2. پرداخت توسط پرسنل ارگان ها

هزارنقش برای راحتی مشتریان امکان پرداخت اقساط را از طریق سامانه اختصاصی پرداخت اقساط هزارنقش فراهم کرده و شما می توانید با استفاده از این سرویس به صورت غیرحضوری اقساطتان را پرداخت کنید.

همچنین با این سامانه، علاوه بر دریافت رسید پرداخت اقساط می توانید اطلاعات ریز اقساط، تعداد اقساط باقیمانده و دیگر اطلاعات مربوط به حسابتان را مشاهده بفرمائید.

 

آسانترین راه پرداخت اقساط

فروشگاه هزارنقش برای رفاه حال مشتریان سامانه پرداخت اقساط اختصاصی در نظر گرفته است.

کسانی که به صورت اقساطی از فروشگاه هزارنقش کالا خریداری کرده اند، می توانند از طریق این سامانه به صورت غیرحضوری و تنها با چند کلیک اقساط خود را پرداخت نمایند.

 

  1. برای پرداخت اقساط به دو روش می توانید اقدام کنید:

روش اول: نصب سامانۀ پرداخت اقساط بر روی گوشی موبایل خود و اجرای برنامه

روش دوم: مرورگر chrome را باز کنید و سامانه پرداخت اقساط هزارنقش را جستجو نموده و روی لینک سامانه کلیک کنید.

جستجوی سامانه اقساط هزارنقش

 

باقی مراحل پرداخت از طریق نرم افزار تلفن همراه یا صفحۀ اختصاصی پرداخت از طریق سایت یکسان است.

  1. در صفحۀ اصلی سامانۀ پرداخت اقساط در قسمت های تعریف شده شماره مشتری و رمز عبور خود را وارد نمایید.
  2. پس از این مرحله وارد برنامۀ پرداخت اقساط خواهید شد و می توانید علاوه بر پرداخت اقساط به صورت آنلاین، اقساط باقیمانده، رسید پرداخت و ... را نیز مشاهده نمایید.

 

سامانه اختصاصی پرداخت اقساط هزارنقش

 

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید روی لینک مربوطه (رمزعبور خود را فراموش کرده ام) کلیک کنید و رمز عبور جدید خود را در سامانه تعریف کنید؛ سپس با نام کاربری و رمز عبور جدید وارد سامانه شوید.

در صورت بروزهرگونه مشکل در خصوص سامانۀ پرداخت اقساط می توانید در ساعات کاری با شماره های پشتیبانی در ارتباط باشید.