شرایط خرید و اعتبارسنجی

شرایط خرید و اعتبارسنجی

پرسنل محترم ارگان ها برای اطلاع از شرایط خرید و دریافت اعتبار می بایست درخواست اعتبارسنجی خود را ثبت نماید و سپس واحد مالی بعد از بررسی شرایط مالی متقاضی، در پنل اختصاصی مربوط به آن ارگان در سایت هزارنقش، سقف اعتبار خرید و توان بازپرداخت ماهانه را تعیین می کند. 

پس اگر جزو پرسنل ارگان های های طرف قرارداد هستید، می توانید خیلی راحت و بی دردسر از سراسر کشور به صورت آنلاین، هر آن چه که نیاز دارید را به صورت اقساطی از فروشگاه اینترنتی هزارنقش خریداری نمایید.

لازم به ذکر است کاربرانی که قصد دارند کالای مورد نظر خود را به صورت اقساطی از فروشگاه اینترنتی هزارنقش خریداری کنند باید اعتبارسنجی خود را تکمیل نمایند.

 

نحوۀ انجام اعتبارسنجی جهت خرید قسطی از فروشگاه اینترنتی هزارنقش

پرسنل محترم ارگان های طرف قرارداد جهت انجام اعتبار سنجی باید فرم درخواست اعتبارسنجی را در صفحه موردنظر تکمیل نمایند.

فرم درخواست اعتبارسنجی پرسنل ارگانها

در صورتی که پس از کلیک برروی دکمه ارسال اطلاعات پیامی مبنی بر اینکه "کدملی شما پیش از این در ارگان ذیربط ثبت شده است" را دریافت نمودید، کافیست در پروفایل کاربری خود بر روی تیکت کلیک کنید و تیک گزینه من عضو ارگان طرف قرارداد هستم را بزنید.سپس کدملی خود را وارد نمائید تا با حساب شما در سیستم مطابقت داده شود.

موضوع تیکت، مخاطب، مدیر ارگان ذیربط، اولویت تیکت و مورد درخواستی خود را شرح دهید.سپس بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید.

 

درخواست اعتبارسنجی از طریق سیستم تیکت

 

پس از ثبت درخواست اعتبارسنجی، شرایط مالی متقاضی توسط واحد مالی مربوط به ارگان ذیربط بررسی خواهد شد و پس از تایید و تعیین سقف اعتبار(توان بازپرداخت ماهیانه)،پیامکی برای شما ارسال میگردد.

همچنین در سبد خرید شما میزان توان بازپرداخت ماهیانه نیز قابل مشاهده است.